ОЦІНКИ РОЗВ’ЯЗКІВ ОДНОГО КЛАСУ ОПЕРАТОРНИХ РІВНЯНЬ

Автор(и)

  • Михайло Іванович Копач Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Анатолій Феліксович Обшта Національний університет «Львівська політехніка»
  • Богдан Антонович Шувар Національний університет «Львівська політехніка»

Ключові слова:

напіввпорядкований простір, нормована структура, оцінки розв’язків.

Анотація

Доведено теореми про існування розв’язків і їх двосторонні оцінки для одного класу нелінійних операторних рівнянь виду x = Fx у напіввпорядкованому банаховому просторі E .

Посилання

1. Дубровский В.М. Системи нелинейных нтегральных уравнений / В.М. Дубровский // Успехи мат.наук. – 1949. – Т.4. – No2. – С. 176-177.
2. Красносельский М.А. Некоторые задачи неленейного анализа / М.А. Красносельский // Успехи мат. наук. – 1954. – Т.9. – No3. – С. 57-114.
3. Stuart С.А. Integral equations with geereasing nonlinearitres and applications / С.А. Stuart // J. Different Equat. – 1975. – Vol.18. – No1. – Р. 202-207.
4. Курпель Н.С. Двусторонние операторные неравенства и их применение / Н.С. Курпель, Б.А. Шувар. – К: Наук. думка, 1980. – 267 с.
5. Вулих Б.З. Ведение в теорию полуупорядоченных пространств / Б.З. Вулих. – М: Физматгиз, 1961. – 407 с.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-06

Як цитувати

Копач, М. І., Обшта, А. Ф., & Шувар, Б. А. (2019). ОЦІНКИ РОЗВ’ЯЗКІВ ОДНОГО КЛАСУ ОПЕРАТОРНИХ РІВНЯНЬ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(25), 33-39. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/202

Номер

Розділ

Математика та механіка