РЕГУЛЯРНІСТЬ ЗА АРЕНСОМ ПЕРЕДСПРЯЖЕНОГО ПРОСТОРУ ДО АЛГЕБРИ АНАЛІТИЧНИХ ФУНКЦІЙ ОБМЕЖЕНОГО ТИПУ НА БАНАХОВІЙ АЛГЕБРІ

Автор(и)

  • Андрій Васильович Загороднюк Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Олена Геннадіївна Тарас Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ключові слова:

алгебра аналітичних функцій обмеженого типу, передспряжений простір, регулярність за Аренсом.

Анотація

В роботі досліджено умови нерегулярності за Аренсом передспряженого простору до алгебри аналітичних функцій обмеженого типу на комплексній банаховій алгебрі. Показано, що даний передспряжений простір є алгеброю відносно операцій додавання і множення – «мультиплікативної» згортки лінійних неперервних функціоналів.

Посилання

1. Galindo P. Holomorphic mappings of bounded type / P. Galindo, D. Garcia, M. Maestre // J. Math. Anal. Appl. – 1992. – V.166. – Р. 236-246.
2. Taras O. On Continuity of Algebraic Operationsin the Gelfand Topologies Generated by Algebras of Analytic Functions on Banach Spaces/ O. Taras, A. Zagorodnyuk // International Journal of Mathematical Analysis. – 2015. –9 (22). – Р. 1073-1076.
3. Taras O. A generalization of the Arensextension for Banach algebras / O. Taras, A. Zagorodnyuk // IndagationesMathematicae. – 2015. – 26(2). – Р. 324-328.
4. Taras O. On Continuity of Algebraic Operationsin the Gelfand Topologies Generated by Algebras of Analytic Functionson Banach Spaces / O. Taras, A. Zagorodnyuk // International Journal of Mathematical Analysis. – 2015. – 9 (22). – Р. 1073-1076.
5. Загороднюк А.В. Оператор мультиплікативної згортки в просторі аналітичних функцій на банаховій алгебрі / А.В. Загороднюк, О.Г. Тарас // Буковинський математичний журнал. – 2014. – 2(2-3). – С. 90-93.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-02-13

Як цитувати

Загороднюк, А. В., & Тарас, О. Г. (2019). РЕГУЛЯРНІСТЬ ЗА АРЕНСОМ ПЕРЕДСПРЯЖЕНОГО ПРОСТОРУ ДО АЛГЕБРИ АНАЛІТИЧНИХ ФУНКЦІЙ ОБМЕЖЕНОГО ТИПУ НА БАНАХОВІЙ АЛГЕБРІ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(37), 62-68. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/65

Номер

Розділ

Математика та механіка

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають