ГІПЕРЦИКЛІЧНІ ОПЕРАТОРИ НА ВІЛЬНИХ БАНАХОВИХ ПРОСТОРАХ

Автор(и)

  • Андрій Васильович Загороднюк Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Марія Володимирівна Марцінків Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Зоряна Гориславівна Можировська Львівська комерційна академія

Ключові слова:

гіперциклічні оператори, вільні банахові простори.

Анотація

У статті розглянуто умови циклічності та гіперциклічності операторів на вільних бананових просторах над деяким метричним простором.

Посилання

1. Weaver N. Lipschitz Algebras / N. Weaver. – Singapore, New Jersey, London, Hong Kong: World Scientific, 1999. – 323 p.
2. Benyamini Y. Geometric Nonlinear Functional Analysis, I / Y.Beniamini, J.Lindenstrauss. – Providence, Rhode Island: AMS Colloquium Publications, 2000. – V.48.
3. Pestov V. Free Banach spaces and representation of topo- logical groups / V.Pestov // Functional Anal. Appl. – 1986. – V.20. – P. 70-72.
4. B`es J. Hereditarily hypercyclic operators / J.B ́es, A.Peris // J. Func. Anal. – 1999. – V.167, No1. – P. 94-112.
5. De La Rosa M. A hypercyclic operator whose direct sum is not hypercyclic / M. De La Rosa, C.J.Read // J. Operator Theory. – 2009. – V.62, No2. – P. 369-380.
6. Carando D. Hypercyclic convolution operators on Fr ́echet spaces of analytic functions / D.Carando, V.Dimant, S.Muro // J. Math. Anal. and Appl. – 2007. – 336, No2. – P. 1324-1340.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-07

Як цитувати

Загороднюк, А. В., Марцінків, М. В., & Можировська, З. Г. (2019). ГІПЕРЦИКЛІЧНІ ОПЕРАТОРИ НА ВІЛЬНИХ БАНАХОВИХ ПРОСТОРАХ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(17), 76-80. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/231

Номер

Розділ

Математика та механіка