ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ СИСТЕМИ ДВОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ДРУГОГО ПОРЯДКУ

Автор(и)

  • Адам Михайлович Краснодембський Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ключові слова:

система нелінійних диференціальних рівнянь, умо- ви збіжності, функціональний ряд, періодичність розв’язків.

Анотація

У статті встановлено умови збіжності послідовностей, що визначають розв’язки з нелінійними компонентами деякої системи двох нелінійних диференціальних рівнянь другого порядку.

Посилання

1. А.М.Краснодембський. ДАН УРСР, 10, 1962.
2. Краснодембський А.М. // Записки мех.-математического ф-та ХГУ и Харьковского матем. общества, т. ХХХ, сер.4, 1964.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-07

Як цитувати

Краснодембський, А. М. (2019). ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ СИСТЕМИ ДВОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ДРУГОГО ПОРЯДКУ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(9), 21-25. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/281

Номер

Розділ

Математика та механіка