ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ СИСТЕМИ ДВОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ

Автор(и)

  • Адам Михайлович Краснодембський Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ключові слова:

система нелінійних диференціальних рівнянь, умо- ви збіжності, періодичність розв’язків.

Анотація

У статті встановлено умови збіжності послідовностей, що визначають розв’язки з періодичними компонентами деякої системи двох нелінійних диференціальних рівнянь третього порядку.

Посилання

1. Краснодембський А.М. ДАН УРСР / А.М.Краснодембский. – 10. – 1962.
2. Краснодембский А.М. Записки мех.-математического ф-та ХГУ и Харьковского матем. Общества / А.М.Краснодембский. – 1964. – Т.ХХХ, сер.4.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-07

Як цитувати

Краснодембський, А. М. (2019). ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ СИСТЕМИ ДВОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ТРЕТЬОГО ПОРЯДКУ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(13), 39-42. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/260

Номер

Розділ

Математика та механіка