ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ ДЕЯКОЇ СИСТЕМИ ДЕКІЛЬКОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ПАРНОГО ПОРЯДКУ

Автор(и)

  • Адам Михайлович Краснодембський Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ключові слова:

система декількох нелінійних диференціальних рів- нянь парного порядку, умови збіжності, періодичність розв’язків.

Анотація

У статті встановлено умови збіжності послідовностей, що визначають розв’язки з періодичними компонентами деякої системи декількох нелінійних диференціальних рівнянь парного порядку.

Посилання

1. Краснодембський А.М. ДАН УРСР / А.М.Краснодембский. – 10. – 1962.
2. Краснодембский А.М. Записки мех.-мат. ф-та ХГУ и Харьковского матем. Общества / А.М.Краснодембский. – 1964. – Т.ХХХ, сер.4.
3. Краснодембський А.М. Періодичність розв’язків системи двох нелінійних диференціальних рівнянь другого порядку / А.М.Краснодембський // Прикарпатський вісник НТШ. Число. – Івано-Франківськ, 2010. – No1(9). – С. 21-26.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-05

Як цитувати

Краснодембський, А. М. (2019). ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ ДЕЯКОЇ СИСТЕМИ ДЕКІЛЬКОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ ПАРНОГО ПОРЯДКУ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(21), 45-50. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/180

Номер

Розділ

Математика та механіка