ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ ДЕЯКОЇ СИСТЕМИ ДЕКІЛЬКОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ НЕПАРНОГО ПОРЯДКУ

Автор(и)

  • Адам Михайлович Краснодембський Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ключові слова:

система декількох нелінійних диференціальних рівнянь непарного порядку, умови збіжності, періодичність розв’язків.

Анотація

У статті встановлено умови збіжності послідовностей, що визначають розв’язки з періодичними компонентами деякої системи декількох нелінійних диференціальних рівнянь непарного порядку.

Посилання

Краснодембський А.М. ДАН УРСР / А.М.Краснодембский.– 1962. – 10.

Краснодембский А.М. Записки мех.-мат. ф-та ХГУ и Харьковского матем. Общества / А.М.Краснодембский. – 1964. – Т.ХХХ, сер.4.

Краснодембський А.М. Періодичність розв’язків деякої системи декількох нелінійних диференціальних рівнянь непарного порядку /А.М.Краснодембський // Прикарпатський вісник НТШ. Число. – Івано-Франківськ, 2013. – No1(21). – С. 45-50.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-02-19

Як цитувати

Краснодембський, А. М. (2019). ПЕРІОДИЧНІСТЬ РОЗВ’ЯЗКІВ ДЕЯКОЇ СИСТЕМИ ДЕКІЛЬКОХ НЕЛІНІЙНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ НЕПАРНОГО ПОРЯДКУ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(33), 118-123. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/108

Номер

Розділ

Математика та механіка