НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ КАМ’ЯНО-ВУГІЛЬНОЇ ІЗОЛЯЦІЇ

Автор(и)

  • Ростислав Тарасович Мартинюк Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Ключові слова:

ізоляційні матеріали, композиійні покриви, багатошарова конструкційна ізоляція

Анотація

З 2005 року в трубопровідному транспорті України збільшився асортимент і позитивно змінилась структура виробництва та імпорту сучасних ізоляційних матеріалів. Розширились області використання полімерних, лакофарбових і композиційних покривів та багатошарових конструкцій ізоляції. Це ізоляційні матеріали, покриви та композиційні системи для захисту магістральних газонафтопроводів, резервуарів для нафти і нафтопродуктів і металоконструкцій на поліефірній, кам’яновугільній, нафтобітумній, а також полімерній стрічкових основах.

Посилання

1. Трубопровідний транспорт газу / М.П. Ковалко, В.Я. Грудз, В.Б. Михалків та ін. – К.: Арена ЕКО, 2002. – 650 с.
2. Середняцький Я. Сучасна протикорозійна ізоляція в трубопровідному транспорті (3-тя частина) / Я. Середняцький, Ю. Банахевич, А. Драгілєв. – Львів-Київ, 2008. – 288 с.
3. Сучасна протикорозійна ізоляція в трубопровідному транспортіЯ. Середницький. Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка. – Львів: ПТВФ Афіша. 1999. – 239 с.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-02-10

Як цитувати

Мартинюк, Р. Т. (2019). НАУКОВО-ПРАКТИЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ КАМ’ЯНО-ВУГІЛЬНОЇ ІЗОЛЯЦІЇ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(45), 210-218. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/26

Номер

Розділ

Нафтогазова справа