МОНОТОННІ СІМ’Ї НА ЦИКЛІЧНИХ НАПІВГРУПАХ

Автор(и)

  • Володимир Михайлович Гаврилків Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ключові слова:

циклічна напівгрупа, монотонна сім’я, компактифікація Стоуна-Чеха.

Анотація

У статті вивчаються праві і ліві нулі, одноточкові ліві ідеали, мінімальний ідеал, центральні елементи, скоротні зліва і скоротні справа елементи напівгрупи υ (S ) монотонних сімей на циклічній напівгрупі S, а також характеризуються циклічні напівгрупи, розширення υ (S ) яких є комутативним.

Посилання

1. Banakh T. Algebra in superextensions of groups, I: zeros and commutativity / T.Banakh, V.Gavrylkiv, O.Nykyforchyn // Algebra Discrete Math. – 2008. – No.3. – Р. 1-29.
2. Banakh T. Algebra in superextension of groups, II: cancelativity and centers / T.Banakh, V.Gavrylkiv // Algebra Discrete Math. – 2008. – No.4. – Р. 1-14.
3. Banakh T. Algebra in superextension of groups: minimal left ideals / T.Banakh, V.Gavrylkiv // Mat. Stud. – 31 (2009). – Р. 142-148.
4. Banakh T. Algebra in the superextensions of twinic groups / T.Banakh, V.Gavrylkiv // Dissert. Math. – 473 (2010). – 74 pp.
5. Banakh T. Algebra in superextensions of semilattices / T.Banakh, V.Gavrylkiv // Algebra Discrete Math. – 13:1 (2012). – Р. 26-42.
6. Banakh T. Algebra in superextensions of inverse semigroups, / T.Banakh, V.Gavrylkiv // Algebra Discrete Math. – 13:2 (2012). – Р. 147-168.
7. Clifford A.H. The algebraic theory of semigroups. Vol. I. / A.H.Clifford, G.B.Preston / Mathematical Surveys. – 7. AMS, Providence, RI, 1961.
8. Gavrylkiv V. The spaces of inclusion hyperspaces over noncompact spaces / V.Gavrylkiv // Mat. Stud. – 28:1 (2007). – Р. 92-110.
9. Gavrylkiv V. Right-topological semigroup operations on inclusion hyperspaces / V.Gavrylkiv // Mat. Stud. – 29:1 (2008). – Р. 18-34.
10. Gavrylkiv V. On representation of semigroups of inclusion hyperspaces / V.Gavrylkiv // Carpathian Mathematical Publication. – 2:1 (2010). – Р. 24-34.
11. Hindman N. Algebra in the Stone- C ech compactification, de Gruyter / N.Hindman, D.Strauss. – Berlin, New York, 1998.
12. Teleiko A. Categorical Topology of Compact Hausdorff Spaces A.Teleiko, M.Zarichnyi. – VNTL, Lviv, 1999.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-03-07

Як цитувати

Гаврилків, В. М. (2019). МОНОТОННІ СІМ’Ї НА ЦИКЛІЧНИХ НАПІВГРУПАХ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(17), 102-112. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/236

Номер

Розділ

Математика та механіка

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають