КЛАСИ ЗБІЖНОСТІ ДЛЯ ЦІЛИХ ФУНКЦІЙ ВІД ДЕКІЛЬКОХ ЗМІННИХ

Автор(и)

  • Олег Богданович Скасків Львівський національний університет імені Івана Франка https://orcid.org/0000-0001-5217-8394
  • Ольга Юріївна Тарновецька Чернівецький факультет НТУ “Харківський політехнічний інститут»
  • Тетяна Михайлівна Сало Національний університет «Львівська політехніка»

Ключові слова:

класи збіжності, цілі функції, декілька комплексних змінних

Анотація

У статті отримані достатні та необхідні умови для того, щоби ціла функція від декількох комплексних змінних належала до узагальнених класів збіжності.

Посилання

1. Valiron G. General theory of integral functions / G. Valiron. − Toulouse, 1923.− 382 p.
2. Мулява О.М. Класи збіжності в теорії рядів Діріхле / О.М. Мулява //Доп НАНУ. − 1999. − 3. − C. 35-39.
3. Мулява О.М. Про класи збіжності рядів Діріхле / О.М. Мулява // Укр. матем. ж. − 1999. − Т.51, 11. − С.1485-1494.
4. Mulyava O.M. On the convergence classes for entire functions of several complex variables / O.M. Mulyava, M.M. Sheremeta // Mat. Stud. − 2016. − V.46, 1. − С. 67-71.
5. Ронкин Л.И. Введение в теорию целых функций многих переменных / Л.И. Ронкин. − М.: Наука, 1971 − 432 с.
6. Sheremeta M.M. On two classes of positive functions and belonging to them of main characteristic of entire functions / M.M. Sheremeta // Mat. Stud. − 2003. − V. 19, 1. − P. 73-82.
7. Гольдберг А.А. Элементарные замечания о формулах для определения
порядка и типа целых функций многих переменных / А.А. Гольдберг //
ДАН Арм. ССР. − 1959. − V.29, 4. − С. 145-152.
8. Gol'dberg A.A. Sets on which the modulus of an entire function is bounded
below / A.A. Gol'dberg // Siberian Math. J. − 1980. − V.20. − P.360-364.
9. Скасків О.Б. Про класи збіжності рядів, подібних на ряди Тейлора-
Діріхле / О.Б. Скасків, О.Ю. Тарновецька // Буковинський матем.
журн. − 2015. − Т.3, No3-4. − С.170-172.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-02-11

Як цитувати

Скасків, О. Б., Тарновецька, О. Ю., & Сало, Т. М. (2019). КЛАСИ ЗБІЖНОСТІ ДЛЯ ЦІЛИХ ФУНКЦІЙ ВІД ДЕКІЛЬКОХ ЗМІННИХ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (2(38), 9-18. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/29

Номер

Розділ

Математика та механіка

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають