ЗБІЖНІСТЬ НЕПЕРЕРВНОГО ДРОБУ ГАУCСА ДО ВІДНОШЕННЯ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНИХ ФУНКЦІЙ В Qp

Автор(и)

  • Михайло Михайлович Симотюк Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України
  • Оксана Мирославівна Медвідь Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України

Ключові слова:

гіпергеометрична функція Гауcса, неперервний дріб Гаусcа, p-адичні числа.

Анотація

Встановлено умови збіжності неперервного дробу Гауcса до відношення значень гіпергеометричних функцій Гаусcа в полі p-адичних чисел.

Посилання

1. Gauss C. F. Disquisitiones Generales circa Seriem Infinitam Pars prior, Comm. soc. regiae sci. Gottingensis rec. 2 (1812), 1-46, Werke; Band 3, Königliche Gesellschaft der Wissenschaften, Göttingen (1876), 123-162.
2. Lorentzen L. Continued fractions with applications / L.Lorentzen, H.Waadeland // Vol. 3 of Studies in Computational Mathematics. – North-Holland Publishing Co., Amsterdam, 1992.
3. Jones W.B. Continued Fractions. Analytic Theory and Applications / W.B.Jones, W.J.Thron // Vol. 11 of Encyclopedia of Mathematics and its Applications. Addison-Wesley Publishing Co., Reading, Mass., 1980.
4. Koblitz N. p-adic Numbers, p-adic Analysis, and Zeta-Functions, N.Koblitz / Graduate Texts in Mathematics. – No. 58, Springer-Verlag, New York, 1977. Second edition, 1984.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-02-19

Як цитувати

Симотюк, М. М., & Медвідь, О. М. (2019). ЗБІЖНІСТЬ НЕПЕРЕРВНОГО ДРОБУ ГАУCСА ДО ВІДНОШЕННЯ ГІПЕРГЕОМЕТРИЧНИХ ФУНКЦІЙ В Qp. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(33), 110-117. вилучено із https://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/107

Номер

Розділ

Математика та механіка

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають