АЛГЕБРАЇЧНІ СТРУКТУРИ У ПРОСТОРІ ЛІПШИЦЕВИХ ФУНКЦІЙ

  • М. В. Марцінків Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • І.-А. В. Самілів Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Ключові слова: алгебри ліпшицевих функцій, вільні банаховi простори.

Анотація

У статті досліджено алгебри ліпшицевих функцій метричного простору та їх скалярні гомоморфiзми, використовуючи вільні банаховi простори.

Посилання

Dubei M. Free Banach Spaces and Extension of Lipschitz Maps / M. Dubei, E. D. Tymchatyn, A. Zagorodnyuk // Topology, Elsevier. – 2009. – V. 48, No 2. – P. 203-213.

Flood J. Free topological vector spaces / J. Flood. – Candberra: Australian National University, 1975. – 109 p. (Ph.D. thesis).

Godefroy G. Free Banach spaces and the approximation properties / G. Godefroy, N. Ozawa // Proc. Amer. Math. Soc. – 2014. – V. 142, No 5. – P. 1681-1687.

Pestov V. Douady's conjecture on Banach analytic spaces / V. Pestov // C.R. Acad. Sci. Paris – 1994. – V. 319, séries I. – P. 1043-1048.

Weaver N. Lipschitz Algebras / N. Weaver. – Singapore, New Jersey, London, Hong Kong: World Scientific, 1999. – 323 p.

Опубліковано
2018-12-14
Як цитувати
Марцінків, М. В., & Самілів, І.-А. В. (2018). АЛГЕБРАЇЧНІ СТРУКТУРИ У ПРОСТОРІ ЛІПШИЦЕВИХ ФУНКЦІЙ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (2(46), 21-25. https://doi.org/10.31471/2304-7399-2018-2(46)-21-25
Розділ
Математика та механіка