ГРАНИЧНІ ТЕОРЕМИ ДЛЯ КІЛЬКОСТІ ЧАСТИНОК, ЯКІ ЕМІГРУВАЛИ ІЗ СИСТЕМИ

Автор(и)

  • Ірина Богданівна Базилевич Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Ірина Богданівна Базилевич Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Христина Михайлівна Якимишин Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Христина Михайлівна Якимишин Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Христина Володимирівна Пилипчук Львівський національний університет імені Івана Франка
  • Христина Володимирівна Пилипчук Львівський національний університет імені Івана Франка

Анотація

У даній роботі доведено граничні теореми для кількості частинок, що емігрували, для однорідного гіллястого процесу з неперервним часом, еміграцією та міграцією.

Посилання

1. Гихман И.И. Теория вероятностей и математическая статистика. 2-е изд., перераб. и доп. / И.И. Гихман, А.В. Скороход, М.И. Ядренко. – К.: Выща шк. Главное изд-во, 1988. – 439 с.
2. Теория вероятностей. Сборник задач / А.Я. Дороговцев, Д.С. Сильвестров, А.В. Скороход, М.И. Ядренко. – К.: Выща шк. Главное изд-во, 1980. – 432 с.
3. Севастьянов Б.А. Ветвящиеся процессы / Б.А. Севастьянов. – М.: Наука, 1971. – 436 c.
4. Харрис Т. Теория ветвящихся случайных процессов / Т. Харрис; Пер. с англ. Б.А. Севастьянова и В.П. Чистякова. – М.: Мир, 1966. – 355 с.

Опубліковано

2019-02-09

Як цитувати

Базилевич, І. Б., Базилевич, І. Б., Якимишин, Х. М., Якимишин, Х. М., Пилипчук, Х. В., & Пилипчук, Х. В. (2019). ГРАНИЧНІ ТЕОРЕМИ ДЛЯ КІЛЬКОСТІ ЧАСТИНОК, ЯКІ ЕМІГРУВАЛИ ІЗ СИСТЕМИ. PRECARPATHIAN BULLETIN OF THE SHEVCHENKO SCIENTIFIC SOCIETY Number, (1(45), 45-55. вилучено із http://pvntsh.nung.edu.ua/index.php/number/article/view/12

Номер

Розділ

Математика та механіка

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають